Czerwiec 2001:

Historia klanu bangall | rozpoczęła się w granicach czerwca 2001 roku. Niejaki k a p e r zapoznał z cs’em elitę z Gdyni - k e f i r, a x e, a f i, p a s t a. Początki były trudne, wręcz zniechęcające. Na przeciw czwórki dzielnych graczy występował k a p e r, i jak się nie trudno domyślić, wygrywał.

Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia, jak mówi staropolskie przysłowie, w związku z tym k a p e r, k e f i r, p a s t a, a x e, a f i zaczęli śledzić              polską i nie tylko scene counter-strike’a. Zapragnęli założyć drużynę i tak się stało. Problemem stała się nazwa. A x e zaproponował nazwę “bangall”. Po długiej dyskusji, cała nazwa przystała na ten pomysł, na tą myśl która towarzyszy Nam do dziś. Zaczęło się cowieczorne granie granie na lanie, nierzadko do późnych godzin nocnych.

Przełomem w klanie było przyjęcie “Starej Gwardii” czyli h a n d o, n a v i, s y o, u f o, m a j o r, p e k e, r o d z i n a, k r o n o s, m i k i oraz m a r v i n. Przez moment w naszych szeregach pojawił się s z a r y, dzięki któremu nieco wybrnęliśmy z dołka w którym się znaleźliśmy - wielkie dzięki. Kolejne trzy filary wstąpiły do naszego klanu - b a c k, e q u a l oraz obecny do tej chwili h e s s. Pierwszy z nich - b a c k - stworzył nam stronę klanową, pograł razem z nami ale niestety b a c k jak i e q u a l rozstali się z nami w niezbyt sprzyjających warunkach. Minoł rok, a my dalej istniejemy, dalej gramy, dalej siejemy popłoch i zniszczenie.

Październik 2002:

Ten okres przyniósł zmiany w postaci n a v i’ego jako lidera oraz h a n d o jako vice lidera. Powstał serwer na którym odbywały się różnego rodzaju meczyki w  naszym udziale. Jak ten czas mija. Dołączył kolejny Brat l e c t e r. Nadal istniejemy pomimo “odrodzenia” do którego przyczynił się n a v i.

Czerwiec 2003:

Nasza Rodzina ma już dwa lata. Skład został już zmieniony. Rozstaliśmy się w pokojowych nastrojach, kontakt nadal utrzymujemy ale to już nie to samo. Pozostali: n a v i, s y o, p a s t a, k e f i r, a f i, a x e, h e s s, h a n d o, l e c t e r. Kolejne zmiany w tym roku. Wakacje to czas “plonów” i dołącza trzech nowych Braci - m a r o, j e s u s, ł o b u z, i póki co naprawdę jest dobrze.

Wrzesień 2003:

Nastąpiła zmiana lidera. Najmłodszy Brat s y o przejoł tą ów funkcje, a  n a v i objoł rolę w Straży Granicznej - młodszego strażnika granicznego, ochroniaża naszego Kraju. Sytuacja w klanie się normuje pod przywództwem nowego lidera.

Październik 2003:

Miesiąc dość dziwny lecz wspaniały dla Nas wszystkich. Opuszcza klan m a r o, j e s u s oraz ł o b u z.                                                                             Dołączają w tej kolejności:  n o o k i e, b l a d e  oraz tuż za nimi p e e w e e. W pierwszym sparingu jaki zagrał  p e e w e e wraz z jego                zaangażowaniem i całkowitym oddaniem Rodzinie, wygraliśmy go. To był dla Nasz szok, ale naprawdę jak przyjemny.

Listopad 2003:

Tego dnia, a było to 18 dzień tego miesiąca jak wiemy wtorek, dołącza trzynasty Brat m o o n d o g. Chłopak starał się dostać do Nas ponad 1,5 roku, co mu się w końcu udało. Gratulacje za wytrwałość bo to naprawdę wspaniała cecha ludzka i rzadko kiedy można ją zauważyć w tych czasach.

Grudzień 2003:

Tutaj można by było polemizować ale cóż, nie pora na to. Dzień zapowiadał się ślicznie ale nie dla wszystkich. Poważna rozmowa z Braćmi i  n a v i  powraca na miejsce Lidera klanu. Fakt faktem ale nie zapomne tego dnia bo nie był wspaniały.

bangall | f a m i l y